Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГОподати
оголошення
Новини партнерів

26.10.2017, 18:03

Грицівська школа сприяння здоров'я - одна з найкращих

Нещодавно Грицівська школа сприяння здоров'я зайняла почесне місце на стенді "Найкращих освітян" у Шепетівському районі на Хмельниччині.
У Будинку управління освіти, молоді та спорту Шепетівського району на стенді "Найкращі освітяни" гордо красується фото Грицівської школи сприяння здоров'я.

Уже багато років школа приймає у свій дім нових талановитих дітей і, розвиваючи їхній талант, дає змогу пробитися у світ та показати свої можливості. Щороку школа удосконалює методи навчання, що дозволяє надавати дітям більшу допомогу та ширші знання.

Сам заклад з'явився в 1959 році й мав назву "Районний будинок піонерів". Згодом уже в 1995-му його перейменували на "Будинок школяра". А свою теперішню назву школа отримала у 2003 році.

Заклад є членом Європейської та Національної мережі шкіл сприяння здоров'ю, вона також є інформаційно-освітнім центром з розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров'ю в Шепетівському районі.
У 2003 та 2006 роках колектив Грицівської школи сприяння здоров'я був нагороджений Грамотами Міністерства освіти і науки України.

Гуртки школи поділяються на три типи: гуртки туристсько-краєзнавчого напрямку, який спрямований на вивчення рідного краю та ознайомлення з місцевістю; науково-технічного напрямку, який розвиває знання в галузі інформаційних технологій та освоєння нових наукових надбань, та художньо-естетичного напрямку, який спрямований на розвиток та виявлення мистецьких талантів учнів.У приміщенні школи завжди шумно: всі готуються до нового свята, концерту або ж вистави. Сам процес підготовки є дуже клопітким та довгим. Артистам підбирають костюми, ролі та організовують довгі репетиції, які приводять до чудового результату: видовищних вистави, приємно проведеного часу та нових учням, які зацікавилися виступом та прийшли навчатися мистецтва.Найвидовищніми святами у Грицівській школі вважають свято Андрія та Новий рік. Учні та вчителі готують чудові сценки та постановки, які дозволяють зануритися у казку або минуле.Заклад не дарма отримав свою почесну назву "Найкращих освітян", адже саме хороше викладання та майстерність педагогів привели до визнання та успіху.
Система Orphus
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів